fot.

WIELKOPOLSKA POZA POZNANIEM. REPORTAŻE Z REGIONU (antologia)

Podwórka, garaże, fabryki, sale kinowe, cmentarze, archiwa i inne miejsca, w których toczy się życie ludzi, mieszkańców Wielkopolski – to tematy i bohaterowie zbioru reportaży, który macie Państwo przed sobą. Teksty powstały podczas warsztatów literackich, jakie odbyły z inicjatywy Samorządu Województwa Wielkopolskiego w pięciu miastach: Kaliszu, Koninie, Lesznie, Poznaniu i Pile. Każdy reportaż opowiada inną […]

Podwórka, garaże, fabryki, sale kinowe, cmentarze, archiwa i inne miejsca, w których toczy się życie ludzi, mieszkańców Wielkopolski – to tematy i bohaterowie zbioru reportaży, który macie Państwo przed sobą. Teksty powstały podczas warsztatów literackich, jakie odbyły z inicjatywy Samorządu Województwa Wielkopolskiego w pięciu miastach: Kaliszu, Koninie, Lesznie, Poznaniu i Pile.

Każdy reportaż opowiada inną historię. Wszystkie są żywymi i barwnymi opisami nie tylko zdarzeń i faktów, ale też emocji osób, o których opowiadają. Uzupełnione interesującymi zdjęciami zapraszają w podróż po Wielkopolsce – podróż w nieznane, ale równocześnie bliskie nam wszystkim okolice. Również poza Poznaniem.

Wybór tekstów, wstępna redakcja: Maszyna do Pisania – Magdalena Kostrzewska

Podziel się kulturą!
Ciekawe
Ciekawe
0
Świetne
Świetne
1
Smutne
Smutne
0
Komiczne
Komiczne
0
Oburzające
Oburzające
0
Dziwne
Dziwne
0