fot. Teatr Muzyczny w Poznaniu

Muzyczny wraca do gry!

Po blisko trzymiesięcznej przerwie Teatr Muzyczny w Poznaniu wznawia działalność w nowym rygorze sanitarnym. W czerwcu zaplanowany został cykl wydarzeń pt. "Muzyczny wraca do gry".

 
 
19 czerwca o godz. 19.00 – recital z udziałem Katarzyny Tapek, Łukasza Kocura oraz Macieja Zaruskiego. Towarzyszyć im będą: Radosław Mateja (fortepian), Piotr Trojanowski (perkusja) oraz Andrzej Iwanowski (gitara basowa).
 
 

W repertuarze znajdą się największe hity światowych musicali, takich jak: „Hamilton”, „Grease”, „Kinky Boots” i „Rent”. Będzie można również usłyszeć piosenkę z nagrodzonego sześcioma Oscarami „La La Landu” czy kultowe „Strangers in the night” Franka Sinatry.

20 czerwca o godz. 19.00 – recital Anny Lasoty, w programie którego znajdą się takie utwory, jak: „You Must Love Me” z „Evity”, „It’s only love” z „Rudolfa” czy „Hallelujah” Leonarda Cohena. Artystce towarzyszyć będą muzycy: Jakub Kraszewski (fortepian) oraz Andrzej Iwanowski (kontrabas).
 
 
21 czerwca o godz. 17.00 – coś specjalnego dla fanów spektaklu „Nie ma jak lata 20., lata 30.” „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „To ostatnia niedziela”, „Ach te baby”, „Jesienne róże” – to tylko niektóre z hitów międzywojnia, które wykonają doskonale znani i cenieni artyści naszego Teatru: Joanna Horodko, Agnieszka Wawrzyniak, Włodzimierz Kalemba i Jarosław Patycki.
 
 
Muzyczny wraca do gry, fot. Teatr Muzyczny w Poznaniu

Muzyczny wraca do gry, fot. Teatr Muzyczny w Poznaniu

Wystąpią również muzycy w składzie: Michał Łaszewicz (fortepian), Arkadiusz Kowalski (klarnet, saksofon tenorowy), Piotr Trojanowski (perkusja) oraz Andrzej Iwanowski (kontrabas).

27 czerwca o godz. 19.00 – musical „Zakonnica w przebraniu”, na podstawie słynnego filmu z 1992 roku z Whoopi Goldberg w roli głównej, który pokochali widzowie oraz krytycy. W przedstawieniu nie zabraknie takich hitów jak: „Weź mnie do nieba”, „Pokaż głos” czy „Szerzyć miłość czas”.
 
 
Więcej informacji: tutaj
Podziel się kulturą!
Ciekawe
Ciekawe
0
Świetne
Świetne
0
Smutne
Smutne
0
Komiczne
Komiczne
0
Oburzające
Oburzające
0
Dziwne
Dziwne
0