fot. Materiały organizatora

Error_ 2k20…

10 maja mija termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu fotograficznego pt. „Error_ 2k02…”. Młodzież z wielkopolskich szkół średnich - do wzięcia udziału w nim - zaprasza Dział Fotografii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie słowom i zwyczajom.

 

„Może się spotkamy…”
„tylko do 5 osób…”
„Ktoś odbiera nam wolność!”
„Mam to gdzieś.”
„Od jutra zostajemy w domach”,
… „to już trzeci miesiąc”
„…coś się rwie, nie słychać cię…”; „Połączę się później”
„Dzisiaj nie wychodzę…”,
„wywaliło mnie”
 

Konkurs skierowany jest do młodzieży wielkopolskich szkół średnich, której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od – do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów, zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

Plakat_error2k20

Plakat_error2k20

„Error_ 2k20…” jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 01.06.2021 (odbędzie się w normalnych warunkach, lub online). Całości wydarzenia będzie towarzyszyła publikacja, w której będzie zaprezentowany szeroki wybór zgłoszonych prac.

 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10.05.2021 r. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury. Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe.

Udział w konkursie jest bezpłatny. 

Karty zgłoszeń oraz regulamin konkursu: tutaj

Uzupełnione karty zgłoszeń należy odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp.poznan.pl

Podziel się kulturą!
What’s your Reaction?
Ciekawe
Ciekawe
0
Świetne
Świetne
0
Smutne
Smutne
0
Komiczne
Komiczne
0
Oburzające
Oburzające
0
Dziwne
Dziwne
0