Odkrywcy

Teatr Fuzja, w ramach realizacji działania z zakresu programu pt. "Kultura w drodze", zaprosił najmłodszych na wyjątkową podróż w spektaklu pt. "Odkrywcy".

Spektakl zabrał dzieci w szaloną przygodę, w trakcie której mogły one odkrywać różne sekrety, tropić dziwne sprawy i musiały wykazać się nie lada sprytem.

 

Dzieci również dowiedziały się, w jaki sposób trzeba przygotować się do podróży tak, by była ona bezpieczna.

 

„Odkrywcy” to spektakl, w którym dzieci razem z głównymi bohaterami przemierzały świat i współtworzyły niektóre sytuacje. Wartka akcja, wesołe piosenki i wspólne animacje sprawiły, że dzieci nie tylko się bawiły, ale także dowiadywały się różnych ciekawostek.

 

twórcy spektaklu: Anna i Tomasz Rozmianiec, Jakub Woźniak, Agnieszka Mikulska
piosenki: Artur „Sosen” Klimaszewski

 

Spektakl pt. „Odkrywcy” został zrealizowany w ramach programu „Kultura w drodze”, przygotowanego przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Założeniem programu było, żeby artyści i animatorzy kultury realizowali projekty artystyczne i edukacyjne, adresowane do mieszkańców tych miejscowości regionu, które oddalone są od wielkomiejskich centrów kultury. O innych projektach „Kultury w drodze” przeczytasz: tutaj

Podziel się kulturą!
What’s your Reaction?
Ciekawe
Ciekawe
0
Świetne
Świetne
0
Smutne
Smutne
0
Komiczne
Komiczne
0
Oburzające
Oburzające
0
Dziwne
Dziwne
0
D
Kontrast Wyłącz ruch